GTM TH95004 Домкрат гідравл. бутил. 50т (280-450мм)





Описание
Характеристики
Информация для заказа
GTM TH95004 - універсальний переносний механізм (домкрат) для підняття та фіксації на висоті різного вантажу вагою до 50 т. Такий тип домкратів відрізняється простотою, великою надійністю та малими розмірами, що дозволяє використовувати його як на підприємствах, так і в побуті.
Переваги домкрата GTM TH95004:
Висока якість виготовлення
Високий ККД до 80% дозволяє при невеликому зусиллі забезпечити швидке підняття вантажу
Надійний гідравлічний механізм
Максимальна робоча вага 50 т
Галузь застосування:
Автосервіс
Промисловість
Побутове використання
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Вертикальний (пляшковий) |
| Вес | 25.8 кг |
| Комплектация | важіль підйому,домкрат |
| Габарити | 240x210x310 мм |
| Рабочий ход | 170 мм |
| Макс. навантаження | 50000 кг |
| Висота підхвату | 280 мм |
| Механизм подъема | Гидравлический |
| Країна торгової марки | Україна |
| Стан товару | Новий |
- Цена: 7 833,55 ₴


