GTM TF0402 Домкрат гідравл. бутил. 4т (150-370мм) двохштоковий





Описание
Характеристики
Информация для заказа
GTM TF0402 - універсальний переносний механізм (домкрат) для підняття та фіксації на висоті різного вантажу вагою до 2 т. Такий тип домкратів відрізняється простотою, великою надійністю та малими розмірами, що дозволяє використовувати його як на підприємствах, так і в побуті.
Переваги домкрата GTM TF0402:
Висока якість виготовлення
Високий ККД до 80% дозволяє при невеликому зусиллі забезпечити швидке підняття вантажу
Двоштокова конструкція забезпечує нижчу висоту підхоплення та одночасно більшу висоту підйому
Міцний гідравлічний механізм
Широка основа для більшої стійкості та надійності
Максимальна робоча вага 4 т
Галузь застосування:
Автосервіс
Промисловість
Побутове використання
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Вертикальний (пляшковий) |
| Вес | 6.4 кг |
| Комплектация | важіль підйому,домкрат |
| Габарити | 330x328x200 мм |
| Рабочий ход | 170 мм |
| Макс. навантаження | 4000 кг |
| Висота підхвату | 160 мм |
| Дополнительные функции | Різьбовий шток 60 мм |
| Механизм подъема | Гидравлический |
| Країна торгової марки | Україна |
| Стан товару | Новий |
- Цена: 2 685,09 ₴


