GTM Домкрат механ. ромб 2т (120-395мм)





Описание
Характеристики
Информация для заказа
GTM T10202-GS+H07 - гвинтовий механічний домкрат для підняття і фіксації на висоті різного вантажу вагою до 2 т. Такий тип домкратів вирізняється максимальною простотою і здебільшого застосовується під час обслуговування автомобілів. У комплекті з домкратом йде упор для фіксації автомобілів S05 і рукоятка H07.
Переваги домкрата GTM T10202-GS+H07:
Висока якість виготовлення
Міцний гвинтовий механізм
Металевий упор для фіксації автомобілів
Максимальна робоча вага 2 т
Галузь застосування:
Автосервіс
Побутове використання
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Высота подъема | 395 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.5 кг |
| Висота підхвату | 120 мм |
| Габарити | 660x470x260 мм |
| Комплектация | домкрат,ручка,упор |
| Країна торгової марки | Україна |
| Макс. навантаження | 2000 кг |
| Механизм подъема | Механічний |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Гвинтовий (ромбоподібний) |
- Цена: 1 174,12 ₴

