GTM T83502 Домкрат підкатний 3,5т (145-500мм) педаль підіймання




Описание
Характеристики
Информация для заказа
GTM T83502 - напівпрофесійний підкатний домкрат для підняття і фіксації на висоті різного вантажу вагою до 3.5 т. Такий тип домкратів вирізняється меншою висотою, що дає змогу забезпечити нижчу висоту підхоплення вантажу. Завдяки механізму підйому за допомогою педалі, забезпечується швидкий підйом буквально за одне натискання.
Переваги домкрата GTM T83502:
Висока якість виготовлення
Надійний гідравлічний механізм
Швидкий підйом за допомогою педалі
Максимальна робоча вага 3.5 т
Колеса з нейлону для переміщення і більш точного встановлення домкрата
Галузь застосування:
Автосервіс
Промисловість
Побутове використання
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Підкатний |
| Вес | 36 кг |
| Комплектация | домкрат,ручка |
| Габарити | 685x346x180 мм |
| Макс. навантаження | 3500 кг |
| Висота підхвату | 145 мм |
| Дополнительные функции | Підйомна педаль |
| Механизм подъема | Гидравлический |
| Країна торгової марки | Україна |
| Стан товару | Новий |
- Цена: 7 762,48 ₴

