Електрична піч для піци 4+4х30 GoodFood PO22
-5%




У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електрична піч для випікання піци GoodFood PO22 (4+4х30)
- Дві камери на 4+4 піци діаметром 30 см.
- Внутрішні габарити камери 610 х 610 х 135 мм.
- Налаштування температури 400 °C.
- Термометр: 500 °C.
- Два датчика температури камери.
- Внутрішнє підсвічування.
- Оглядове вікно.
- Корпус із високоякісної сталі з порошковим напиленням.
- Ізоляція зі скловолокна.
- Термостійкі матеріали.
- Шамотний камінь цільний, завтовшки 15 мм.
- Верхній та нижній підігрів.
- Потужність 8,4 кВт.
- Напруга 380В/50 Гц.
- Розміри 890x846x750 мм.
- Вага 104кг.
- Пакувальні розміри: 930x850x770 мм.
- Вага в упаковці: 110 кг.
Увага!
Перед введенням печі в експлуатацію її необхідно прогріти протягом 8 годин при 400 °C. Виконання згідно з CЄ норм. Розігрівання при першому включенні до 400 °C за 25-30 хв в залежності від температури навколишнього середовища.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Good Food |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | PO22 |
| Вага в упакуванні, кг | 110 |
| Вес (кг) | 104 |
| Внутрішнє підсвічування | Да |
| Габарити камери | 610 x 610 x 135 мм |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 890x846x750 |
| Количество камер | Дві камери на 4+4 піци діаметром 30 см |
| Напряжение | 380В / 50Гц. |
| Смотровое окно | Да |
| Пакувальні розміри(ДхШхВ), мм | 930x850x770 |
| Потужність, кВт | 8,4 |
| Регулировка температуры | до 400 C |
| Тип подключения | електро |
- Цена: 40 498,50 ₴

