Ваги платформні VTP-посилені 3 тонни, 1250х1250 мм (МОЛОТКОВЕ ПОКРИТТЯ)
-17%






Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ваги платформні VTP-посилені з найвищою межею зважування (НМЗ) в 3 тонни, платформа 1250х1250 мм (МОЛОТКОВЕ ПОКРИТТЯ)
Модель VTP-СN 1212 А6
Розмір платформи 1250х1250. Ваговий термінал Zemic А6
Відмінні риси платформних ваг VTP-посилені:
-
Платформа виготовляється з вітчизняного металопрокату на власному виробництві.
-
Верх платформи покритий жолобчастим листом 4 мм.
-
Максимальне навантаження на ваги до 3000 кг.
-
Ваги пофарбовані молотковою фарбою преміум-класу
вітчизняного виробництва ТМ «MAXIMA».
-
Може використовуватися для концентрованого навантаження
| Электрические параметры | |
|---|---|
| Питание | Аккумулятор |
| Время автономной работы | 72 час |
| Длина кабеля | 3 м |
| Основные | |
| Производитель | Собственное производство |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Украина |
| Наибольший предел взвешивания | 3000 кг |
| Дискретность отсчета и цена поверочного деления | 500 г |
| Тип платформенных весов | Электронные |
| Состояние | Новое |
| Весовая платформа | |
| Высота | 110 мм |
| Ширина | 1250 мм |
| Длина | 1250 мм |
| Материал платформы весов | Черная сталь |
- Цена: 12 100 ₴

