Прес ручний для цитрусових REMTA PS08


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Прес ручний для цитрусовых REMTA PS08
Застосовується для отримання апельсинового та гранатового соку.
Висока сила притиску до 90 кг дає максимальний вичавлювання соку з мінімальним залишком м'якоті.
Матеріал колби та конуса - нержавіюча сталь.
Корпус покритий порошковим фарбуванням.
Колір чорний.
Прогумовані ніжки.
Стійкий та зручний у роботі.
Діаметр чаші 115 мм.
Габарити: 175x210x590 мм. Вага 5,6 кг.
Упаковка: 185x250x510 мм. Вага в упаковці: 6 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Remta |
| Тип прибора | Для цитрусовых |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | PS08 |
| Вес (кг) | 5,6 кг |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 175х210х590 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Деталі, що стикаються з фруктом | нержавіюча сталь |
| Діаметр чаши | 115мм |
| Цвет | Чёрный |
| Матеріал корпуса | електростатичною фарбою |
| Тип установки | настільна |
- Цена: 3 916 ₴

