GTM Прес пнeвмoгідpaвлічний 75т



Описание
Характеристики
Информация для заказа
GTM TY75021 - стаціонарний пневмогідравлічний прес для запресування та випресування різних деталей. Такий тип преса відрізняється простотою, великою надійністю та малими розмірами, що дозволяє використовувати його як на підприємствах та автосервісах, так і в побуті.
Переваги пресу GTM TY75021:
Висока якість виготовлення
Надійний пневмогідравлічний механізм для роботи вручну або від компресора
Максимальне робоче зусилля 75 т
Манометр на корпусі для точного контролю тиску.
Максимальна висота деталі 900 мм
Хід штока під час роботи 240 мм
Металева решітка для захисту користувача під час роботи
Галузь застосування:
Автосервіс
Промисловість
Побутове використання
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 457.0 кг |
| Высота прохода | 900 мм |
| Габарити | 1З60x840x2100 мм |
| Дополнительные функции | Захисна решітка,Манометр |
| Комплектация | важіль,прес |
| Країна торгової марки | Україна |
| Макс. навантаження | 75 т |
| Рабочий ход | 240 мм |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Пневмогідравлічний |
| Тип установки | Напольный |
- Цена: 162 612,34 ₴

