GTM TZ830009 Домкрат підкатний 3т, низький профіль (85-610мм) подвійна помпа



Описание
Характеристики
Информация для заказа
GTM TZ830009 - професійний підкатний домкрат для підняття та фіксації на висоті різного вантажу вагою до 3 т. Такий тип домкратів відрізняється меншою висотою, що дозволяє забезпечити мінімальну висоту підхоплення вантажу.
Переваги домкрата GTM TZ830009:
Висока якість виготовлення
Надійний гідравлічний механізм
Мінімальна висота підхоплення всього 85 мм
Максимальна робоча вага 3 т
Колеса для переміщення та точнішої установки домкрата
Галузь застосування:
Автосервіс
Промисловість
Побутове використання
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Підкатний |
| Вес | 45.0 кг |
| Комплектация | важіль підйому,домкрат |
| Габарити | 855x378x170 мм |
| Рабочий ход | 525 мм |
| Макс. навантаження | 3000 кг |
| Висота підхвату | 85 мм |
| Механизм подъема | Гидравлический |
| Країна торгової марки | Україна |
| Стан товару | Новий |
- Цена: 11 730,22 ₴

