GTM TH810001 Домкрат гідравл. бутил. 10т (210-520мм) двохштоковий




Описание
Характеристики
Информация для заказа
GTM TH810001 - універсальний переносний механізм (домкрат) для підняття та фіксації на висоті різного вантажу вагою до 10 т. Такий тип домкратів відрізняється простотою, великою надійністю та малими розмірами, що дозволяє використовувати його як на підприємствах, так і в побуті.
Переваги домкрата GTM TH810001:
Висока якість виготовлення
Високий ККД до 80% дозволяє при невеликому зусиллі забезпечити швидке підняття вантажу
Двоштокова конструкція забезпечує нижчу висоту підхоплення та одночасно більшу висоту підйому
Міцний гідравлічний механізм
Широка основа для більшої стійкості та надійності
Транспортувальна рукоятка
Максимальна робоча вага 10 т
Галузь застосування:
Автосервіс
Промисловість
Побутове використання
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Вертикальний (пляшковий) |
| Вес | 11.2 кг |
| Комплектация | важіль підйому,домкрат |
| Габарити | 165x160x210 мм |
| Рабочий ход | 240 мм |
| Макс. навантаження | 10000 кг |
| Висота підхвату | 210 мм |
| Дополнительные функции | Pізьбoвий штoк 70 мм |
| Механизм подъема | Гидравлический |
| Країна торгової марки | Україна |
| Стан товару | Новий |
- Цена: 5 818,94 ₴

