GTM Вібробулава 58мм XP 58 для вібратора GTM


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Основні переваги GTM XP 58:
58 мм - робочий діаметр вібробулави
360 мм - робоча довжина вібробулави
Ударостійкий корпус з металу
Підходить до вібраторів GTM і Enar Dingo
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
Вібробулава GTM XP 58
Картонна упаковка
ОПИС ВІБРОБУЛАВИ GTM XP 58
GTM XP 58 - робоча частина, необхідна для використання глибинного вібратора GTM X-MAN. До вібратора підключається через гнучкий вал довжиною до 5 м. При роботі генерує коливання, які ущільнюють бетонну масу навколо.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5.5 кг |
| Довжина пристрою | 360 мм |
| Диаметр | 58 мм |
| Комплектация | Картонна упаковка |
| Країна торгової марки | Китай |
| Особенности | Ударостойкий корпус |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Вібробулава |
- Цена: 6 839,35 ₴

