GTM Бурильна установка DK-250/2 4,8 кВт 500об/хв з вертикальною стійкою



Бурильна установка GTM DK-250/2 - електрообладнання для мокрого буріння отворів в бетонних, кам'яних, цегляних і гранітних поверхнях за допомогою алмазних коронок. Представлена модель фіксується на вертикальній стійці (станині), яка входить в стандартну комплектацію. Підключається до системи водяного охолодження і дозволяє проробляти отвори діаметром до 250 мм. Алмазна коронка кріпиться безпосередньо до шпинделя без використання патрона.
Увага! Кут нахилу стійки в цій моделі не регулюється і завжди становить 90 градусів до поверхні.
Сфера застосування:Використовується для вертикального алмазного буріння під час будівництва будівель, аеродромів, злітно-посадкової смуги, дорожніх тунелів, залізничних конструкцій і т. д.
Переваги бурильної установки GTM DK-250/2
Редуктор і коробка передач працюють в масляній ванні, що збільшує ресурс шестерень і підшипників
В редукторі і двигуні використовуються надійні і якісні підшипники японського виробника NSK
Адаптер дозволяє швидко підключити рідину для охолодження коронок
У разі заклинювання свердла автоматично спрацьовує система захисту редуктора від перевантажень
Двигун оснащений системою плавного пуску, яка збільшує ресурс роботи щіток двигуна
Має 2 швидкісних режима
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 25 кг |
| Диаметр хвостовика | 1 1/4 дюйм |
| Питание | Від мережі 220 В |
| Захист двигуна | Да |
| Комплектация | стійка вертикальна |
| Країна торгової марки | Китай |
| Количество оборотов | 500 об/хв,790 об/хв |
| Количество скоростей | 2 |
| Макс. діаметр свердла | 250 мм |
| Наявність реверсу | Немає |
| Охлаждение | Да |
| Плавний запуск | Да |
| Мощность | 4800 Вт |
| Регулировка скорости | Немає |
| Свердління під кутом | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Станина в комплекті | Да |
- Цена: 41 176,20 ₴

