GTM Стремянка телескопічна 5сх. верх.сх. 1,7м, двостороння



GTM KME5056B - телескопічна алюмінієва драбина у формі двосторонньої А-подібної драбини, яка відмінно підходить як для побутового, так і для професійного використання. У даній моделі сходів максимальна висота до верхньої сходинки регулюється до 132 см.
Переваги драбини GTM KME5056B
Драбина складається з 2 секцій по 5 сходинок
Двосторонні замки для фіксації телескопічного механізму
Максимальна висота драбини 170 см
Максимальна висота до верхньої сходинки регулюється до 132 см.
Ширина драбини 33 см
Сходи виготовлені з анодованого алюмінію, що забезпечує її легкість у порівнянні з дерев'яними або залізними аналогами.
Витримує навантаження до 150 кг
Протиковзні ніжки з гуми забезпечують стійкість сходів.
Компактність у складеному вигляді (висота всього 65.5 см)
.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 8 кг |
| Высота | 1.7 м |
| Висота до платформи | 132 см |
| Висота у складеному стані | 0.655 м |
| Загальна кількість сходинок | 10 |
| Країна торгової марки | Україна |
| Кількість секцій/сходинок | 2*5 |
| Макс. навантаження | 150 кг |
| Особенности | фіксуючі розтяжки |
| Розмір профілю | 1.3 мм |
| Розміри | 50x15x67 см |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Стрем'янка двостороння |
| Ширина | 45 см |
- Цена: 5 912,05 ₴

