GTM Драбина телескопічна 9сх. 2,6м




Драбина GTM KME1026Y/881026 - приставна телескопічна алюмінієва драбина на 9 сходинок для побутового та професійного використання. Ця модель не має будь-яких додаткових опор, тому притуляється до стіни або іншої вертикальної поверхні під кутом 65-75 град. відносно підлоги.
Переваги драбини GTM KME1026Y/881026
Довжина драбини просто регулюється за допомогою телескопічної системи аж до 2.6 м
Надійна система блокування фіксує задану довжину
9 зручних широких сходинок
Оптимальний кут нахилу драбини, приставленої до стіни, має бути в діапазоні 65-75 град. відносно підлоги
Максимальна робоча висота залежить від зросту користувача і становить близько 360 см
Протиковзкі ніжки забезпечують стійкість сходів
Витримує навантаження до 150 кг
Драбина зроблена з алюмінію, що забезпечує її легкість порівняно з дерев'яними або залізними аналогами
Анодоване покриття забезпечує електроізоляційні властивості та додатковий захист від корозії
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6.2 кг |
| Высота | 2.6 м |
| Висота у складеному стані | 0.75 м |
| Загальна кількість сходинок | 9 |
| Комплектация | упаковка |
| Країна торгової марки | Україна |
| Кількість секцій/сходинок | 1*9 |
| Макс. навантаження | 150 кг |
| Особенности | Протиковзкі ніжки |
| Розміри | 47x8x76 см |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Телескопічна |
| Ширина | 47 см |
- Цена: 4 583,98 ₴

