GTM Стремянка 6сх. верх.сх. 1,18м, двостороння





Описание
Характеристики
Информация для заказа
GTM KMH1206 - компактна алюмінієва драбина у формі двосторонньої стрем'янки, яка чудово підходить як для побутового, так і для професійного використання. У даній моделі драбини 6 сходинок і максимальна висота до верхньої сходинки 118 см.
Переваги стрем'янки GTM KMH1206
Не піддається корозії завдяки виготовленню з алюмінію
Профіль збільшеного перерізу 50*22мм із додатковими ребрами жорсткості
Великий верхній майданчик шириною 330 мм
Сходинки глибиною 80 мм мають рифлення для кращого зчеплення з ногою та ребро жорсткості
Надійна металева розтяжка для фіксації сходів
Протиковзкі упори на ніжках зі збільшеною площею
Витримує навантаження 150 кг без деформації
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.22 кг |
| Висота до платформи | 118 см |
| Висота у складеному стані | 1.18 м |
| Загальна кількість сходинок | 12 |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість секцій/сходинок | 2*6 |
| Макс. навантаження | 150 кг |
| Особенности | фіксуючі розтяжки |
| Розмір профілю | 50x22 мм |
| Розміри | 48x14x128 см |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Стрем'янка двостороння |
| Ширина | 47.5 см |
- Цена: 3 414,02 ₴

