GTM Підмітальна машина ручна роб.ширина 68см/2800m2/год




Основні переваги GTM MS68:
680 мм - Ширина захоплення при прибиранню
2800 кв.м/год - максимальна продуктивність при роботі на рекомендованої швидкості
4 км/год - рекомендована швидкість руху
12 л - об'єм контейнера для сміття
Корпус з ударостійкого пластику
Складна рукоятка
570x580x210 мм - габарити в зібраному стані
10 кг - вага підмітальної машини
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
Підмітальна машина GTM MS68
Комплект щіток
Ручка
Інструкція
Гарантійний талон
Картонна упаковка
ОПИС ПІДМІТАЛЬНОЇ МАШИНИ GTM MS68
GTM MS68 - механічна підмітальна машина, розроблена для очищення різних майданчиків від різноманітного сміття. Призначена для використання приміщень і відкритого простору. Має робочу ширину збирання 680 мм, що при рекомендованій швидкості руху 4 км/год дозволяє прибрати до 2800 кв.м за годину. Корпус MS68 виготовляється з ударостійкого пластику, який витримує різні зіткнення без ушкоджень. Контейнер для сміття має об'єм 12 л, чого цілком достатньо для тривалої роботи без зупинок.
Підмітальна машина GTM MS68 комплектується відкидними боковими щітками і ручкою, яку можна скласти після завершення роботи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Вес | 10 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Бічні щітки | 2 |
| Габарити | 570x580x210 мм |
| Диаметр щетки | 230 |
| Питание | Механічний |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місткість контейнера | 12 л |
| Площа прибирання | 2800 |
| Рабочая скорость движения | 4 |
| Рабочая ширина | 680 мм |
| Розміри щітки | d 108 x 380 |
| Стан товару | Новий |
- Цена: 7 472,86 ₴

