GTM Траверса для крана 0,68тн



Описание
Характеристики
Информация для заказа
GTM TRF2750A - механічне пристосування, призначене для фіксації вузлів автомобіля у висячому положенні під час їх встановлення. Застосовується в СТО та майстернях під час обслуговування двигуна, коробки передач або інших важких частин машини.
Переваги траверси GTM TRF2750A:
Висока якість виготовлення
Простота використання
Максимальна робоча вага 680 кг
Галузь застосування:
Автосервіс
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5.2 кг |
| Габарити | 480x280x220 мм |
| Комплектация | траверса |
| Країна торгової марки | Україна |
| Макс. навантаження | 680 кг |
| Механизм подъема | Механічний |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Траверса для крану |
- Цена: 1 822,41 ₴

