GTM Прес гідравлічний 12т



Описание
Характеристики
Информация для заказа
GTM TY12002 - стаціонарний гідравлічний прес для запресування та випресування різних деталей. Такий тип преса відрізняється простотою, великою надійністю та малими розмірами, що дозволяє використовувати його як на підприємствах та автосервісах, так і в побуті.
Переваги пресу GTM TY12002:
Висока якість виготовлення
Надійний гідравлічний механізм
Максимальне робоче зусилля 12 т
Манометр на корпусі для точного контролю тиску.
Максимальна висота деталі 920 мм
Хід штока під час роботи 175 мм
Галузь застосування:
Автосервіс
Промисловість
Побутове використання
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 74.0 кг |
| Высота прохода | 920 мм |
| Габарити | 1З30x230x290 мм |
| Дополнительные функции | Манометр |
| Комплектация | важіль,прес |
| Країна торгової марки | Україна |
| Макс. навантаження | 12 т |
| Рабочий ход | 175 мм |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Гидравлический |
| Тип установки | Напольный |
| Ширина прохода | 780 мм |
- Цена: 18 883,15 ₴

