GTM Прес гідравлічний 20т



Описание
Характеристики
Информация для заказа
GTM TY20005 - стаціонарний гідравлічний прес для запресування та випресування різних деталей. Такий тип преса відрізняється простотою, великою надійністю та малими розмірами, що дозволяє використовувати його як на підприємствах та автосервісах, так і в побуті.
Переваги пресу GTM TY20005:
Висока якість виготовлення
Надійний гідравлічний механізм
Максимальне робоче зусилля 20 т
Манометр на корпусі для точного контролю тиску.
Максимальна висота деталі 910 мм
Хід штока під час роботи 185 мм
Галузь застосування:
Автосервіс
Промисловість
Побутове використання
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 100.0 кг |
| Высота прохода | 910 мм |
| Габарити | 1550x330x300 мм |
| Дополнительные функции | Манометр |
| Комплектация | важіль,прес |
| Країна торгової марки | Україна |
| Макс. навантаження | 20 т |
| Рабочий ход | 185 мм |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Гидравлический |
| Тип установки | Напольный |
| Ширина прохода | 780 мм |
- Цена: 22 679 ₴

