GTM Прес пневмогідравлічний 30т



Описание
Характеристики
Информация для заказа
GTM TY30002 - стаціонарний пневмогідравлічний прес для запресування та випресування різних деталей. Такий тип преса відрізняється простотою, великою надійністю та малими розмірами, що дозволяє використовувати його як на підприємствах та автосервісах, так і в побуті.
Переваги пресу GTM TY30002:
Висока якість виготовлення
Надійний пневмогідравлічний механізм для роботи вручну або від компресора
Максимальне робоче зусилля 30 т
Манометр на корпусі для точного контролю тиску.
Максимальна висота деталі 995 мм
Хід штока під час роботи 160 мм
Галузь застосування:
Автосервіс
Промисловість
Побутове використання
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 160.0 кг |
| Высота прохода | 995 мм |
| Габарити | 1620xЗ90xЗ10 мм |
| Дополнительные функции | Манометр |
| Комплектация | важіль,прес |
| Країна торгової марки | Україна |
| Макс. навантаження | 30 т |
| Рабочий ход | 160 мм |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Пневмогідравлічний |
| Тип установки | Напольный |
| Ширина прохода | 870 мм |
- Цена: 41 236 ₴

