GTM Т90304 Домкрат гідравл. бутил. 3т (194-З72 мм)





Описание
Характеристики
Информация для заказа
GTM Т90304 - універсальний переносний механізм (домкрат) для підняття та фіксації на висоті різного вантажу вагою до 3 т. Такий тип домкратів відрізняється простотою, великою надійністю та малими розмірами, що дозволяє використовувати його як на підприємствах, так і в побуті.
Переваги домкрата GTM Т90304:
Висока якість виготовлення
Високий ККД до 80% дозволяє при невеликому зусиллі забезпечити швидке підняття вантажу
Надійний гідравлічний механізм
Максимальна робоча вага 3 т
Галузь застосування:
Автосервіс
Промисловість
Побутове використання
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Вертикальний (пляшковий) |
| Вес | 3.6 кг |
| Комплектация | важіль підйому,домкрат |
| Габарити | 100x92x194 мм |
| Рабочий ход | 118 мм |
| Макс. навантаження | 3000 кг |
| Висота підхвату | 194 мм |
| Дополнительные функции | Різьбовий шток 60 мм |
| Механизм подъема | Гидравлический |
| Країна торгової марки | Україна |
| Стан товару | Новий |
- Цена: 966,04 ₴


