GTM Т91004 Домкрат гідравл. бутил. 10т (2З0-460 мм)





Описание
Характеристики
Информация для заказа
GTM Т91004 - універсальний переносний механізм (домкрат) для підняття та фіксації на висоті різного вантажу вагою до 10 т. Такий тип домкратів відрізняється простотою, великою надійністю та малими розмірами, що дозволяє використовувати його як на підприємствах, так і в побуті.
Переваги домкрата GTM Т91004:
Висока якість виготовлення
Високий ККД до 80% дозволяє при невеликому зусиллі забезпечити швидке підняття вантажу
Надійний гідравлічний механізм
Максимальна робоча вага 10 т
Галузь застосування:
Автосервіс
Промисловість
Побутове використання
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Вертикальний (пляшковий) |
| Вес | 7.0 кг |
| Комплектация | важіль підйому,домкрат |
| Габарити | 118x10Зx2З0 мм |
| Рабочий ход | 150 мм |
| Макс. навантаження | 10000 кг |
| Висота підхвату | 230 мм |
| Дополнительные функции | Pізьбoвий штoк 80 мм |
| Механизм подъема | Гидравлический |
| Країна торгової марки | Україна |
| Стан товару | Новий |
- Цена: 2 013,57 ₴


