GTM Т92004 Домкрат гідравл. бутил. 20т (242-452 мм)





Описание
Характеристики
Информация для заказа
GTM Т92004 - універсальний переносний механізм (домкрат) для підняття та фіксації на висоті різного вантажу вагою до 20 т. Такий тип домкратів відрізняється простотою, великою надійністю та малими розмірами, що дозволяє використовувати його як на підприємствах, так і в побуті.
Переваги домкрата GTM Т92004:
Висока якість виготовлення
Високий ККД до 80% дозволяє при невеликому зусиллі забезпечити швидке підняття вантажу
Надійний гідравлічний механізм
Максимальна робоча вага 20 т
Галузь застосування:
Автосервіс
Промисловість
Побутове використання
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Вертикальний (пляшковий) |
| Вес | 11.0 кг |
| Комплектация | важіль підйому,домкрат |
| Габарити | 160x150x250 мм |
| Рабочий ход | 150 мм |
| Макс. навантаження | 20000 кг |
| Висота підхвату | 242 мм |
| Дополнительные функции | Різьбовий шток 60 мм |
| Механизм подъема | Гидравлический |
| Країна торгової марки | Україна |
| Стан товару | Новий |
- Цена: 2 685,09 ₴


