GTM Т90504S Домкрат гідравл. бутил. 5т (216-41З мм) кейс





Описание
Характеристики
Информация для заказа
GTM Т90504S - універсальний переносний механізм (домкрат) для підняття та фіксації на висоті різного вантажу вагою до 5 т. Такий тип домкратів відрізняється простотою, великою надійністю та малими розмірами, що дозволяє використовувати його як на підприємствах, так і в побуті.
Переваги домкрата GTM Т90504S:
Висока якість виготовлення
Високий ККД до 80% дозволяє при невеликому зусиллі забезпечити швидке підняття вантажу
Надійний гідравлічний механізм
Максимальна робоча вага 5 т
Галузь застосування:
Автосервіс
Промисловість
Побутове використання
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Вертикальний (пляшковий) |
| Вес | 5.0 кг |
| Комплектация | важіль підйому,домкрат,Кейс |
| Габарити | 112x96x216 мм |
| Рабочий ход | 127 мм |
| Макс. навантаження | 5000 кг |
| Висота підхвату | 216 мм |
| Дополнительные функции | Pізьбoвий штoк 70 мм |
| Механизм подъема | Гидравлический |
| Країна торгової марки | Україна |
| Стан товару | Новий |
- Цена: 1 789,65 ₴



