GTM TA820050R Домкрат підкатний 2т (135-340) поворотна ручка





Описание
Характеристики
Информация для заказа
GTM T820050R - напівпрофесійний підкатний домкрат для підняття та фіксації на висоті різного вантажу вагою до 2 т. Такий тип домкратів відрізняється меншою висотою, що дозволяє забезпечити нижчу висоту підхоплення вантажу.
Переваги домкрата GTM T820050R:
Висока якість виготовлення
Надійний гідравлічний механізм
Максимальна робоча вага 2 тКолеса для переміщення та точнішої установки домкрата
Галузь застосування:
Автосервіс
Промисловість
Побутове використання
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Підкатний |
| Вес | 9 кг |
| Комплектация | важіль підйому,домкрат |
| Габарити | 470x220x160 мм |
| Рабочий ход | 205 мм |
| Макс. навантаження | 2000 кг |
| Висота підхвату | 135 мм |
| Дополнительные функции | Поворотна ручка |
| Механизм подъема | Гидравлический |
| Країна торгової марки | Україна |
| Стан товару | Новий |
- Цена: 2 097,24 ₴


