GTM T83003C Домкрат підкатний 3т (1З5-400 мм) поворотна ручка

Описание
Характеристики
Информация для заказа
GTM T83003C - напівпрофесійний підкатний домкрат для підняття та фіксації на висоті різного вантажу вагою до 3 т. Такий тип домкратів відрізняється меншою висотою, що дозволяє забезпечити нижчу висоту підхоплення вантажу.
Переваги домкрата GTM T83003C:
Висока якість виготовлення
Надійний гідравлічний механізм
Максимальна робоча вага 3 тКолеса для переміщення та точнішої установки домкрата
Галузь застосування:
Автосервіс
Промисловість
Побутове використання
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Підкатний |
| Вес | 20 кг |
| Комплектация | важіль підйому,домкрат |
| Габарити | 670x290x180 мм |
| Рабочий ход | 280 мм |
| Макс. навантаження | 3000 кг |
| Висота підхвату | 135 мм |
| Дополнительные функции | Поворотна ручка |
| Механизм подъема | Гидравлический |
| Країна торгової марки | Україна |
| Стан товару | Новий |
- Цена: 4 510,19 ₴

