GTM T43001 Підставка під автомобіль 3т (2шт)




Описание
Характеристики
Информация для заказа
GTM T43001 - комплект із 2 сталевих підставок для фіксації та страховки на висоті автомобілів вагою до 3 т. Підставки застосовуються у разі відсутності естакади або оглядової ями в гаражі.
Переваги підставок GTM T43001:
Висока якість виготовлення
Простий та надійний механізм фіксації
Максимальна робоча вага 3 т
Галузь застосування:
Автосервіс
Промисловість
Побутове використання
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Підставка під авто |
| Вес | 6.4 кг |
| Комплектация | Підставка під авто - 2 шт |
| Габарити | 225x205xЗ60 мм |
| Макс. навантаження | 3000 кг |
| Висота підхвату | 288 мм |
| Механизм подъема | Механічний |
| Країна торгової марки | Україна |
| Стан товару | Новий |
- Цена: 1 677,57 ₴

