GTM TF0602 Домкрат гідравл. бутил. 6т (215-485 мм) двохштоковий



Описание
Характеристики
Информация для заказа
GTM TF0602 - універсальний переносний механізм (домкрат) для підняття та фіксації на висоті різного вантажу вагою до 6 т. Такий тип домкратів відрізняється простотою, великою надійністю та малими розмірами, що дозволяє використовувати його як на підприємствах, так і в побуті.
Переваги домкрата GTM TF0602:
Висока якість виготовлення
Високий ККД до 80% дозволяє при невеликому зусиллі забезпечити швидке підняття вантажу
Двоштокова конструкція забезпечує нижчу висоту підхоплення та одночасно більшу висоту підйому
Міцний гідравлічний механізм
Широка основа для більшої стійкості та надійності
Максимальна робоча вага 6 т
Галузь застосування:
Автосервіс
Промисловість
Побутове використання
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Вертикальний (пляшковий) |
| Вес | 8.9 кг |
| Комплектация | важіль підйому,домкрат |
| Габарити | ЗЗ5xЗЗ5x280 мм |
| Рабочий ход | 270 мм |
| Макс. навантаження | 6000 кг |
| Висота підхвату | 215 мм |
| Механизм подъема | Гидравлический |
| Країна торгової марки | Україна |
| Стан товару | Новий |
- Цена: 3 565,98 ₴

