GTM T10152-GS+S05+H07 Домкрат механ. ромб 1,5т (95-390мм)





Описание
Характеристики
Информация для заказа
GTM T10152-GS+S05+H07 - гвинтовий механічний домкрат для підняття і фіксації на висоті різного вантажу вагою до 1.5 т. Такий тип домкратів вирізняється максимальною простотою і здебільшого застосовується під час обслуговування автомобілів. У комплекті з домкратом йде упор для фіксації автомобілів S05 і рукоятка H07.
Переваги домкрата GTM T10152-GS+S05+H07:
Висока якість виготовлення
Міцний гвинтовий механізм
Металевий упор для фіксації автомобілів
Максимальна робоча вага 1.5 т
Галузь застосування:
Автосервіс
Побутове використання
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Гвинтовий (ромбоподібний) |
| Вес | 3.3 кг |
| Комплектация | домкрат,ручка,упор |
| Габарити | 660x470x230 мм |
| Макс. навантаження | 1500 кг |
| Висота підхвату | 95 мм |
| Механизм подъема | Механічний |
| Країна торгової марки | Україна |
| Стан товару | Новий |
- Цена: 1 020,35 ₴

