GTM TRF3201 Підставка під автомобіль 12т (456-710мм)



Описание
Характеристики
Информация для заказа
GTM TRF3201 - сталева підставка для фіксації та страховки на висоті автомобілів вагою до 12 т. Застосовується у разі відсутності естакади або оглядової ями в гаражі.
Переваги підставок GTM TRF3201:
Висока якість виготовлення
Простий та надійний механізм фіксації
Максимальна робоча вага 12 т
Галузь застосування:
Автосервіс
Промисловість
Побутове використання
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Підставка під авто |
| Вес | 18.5 кг |
| Комплектация | Підставка під авто - 1 шт |
| Габарити | 210x410x610 мм |
| Макс. навантаження | 12000 кг |
| Висота підхвату | 456 мм |
| Механизм подъема | Механічний |
| Країна торгової марки | Україна |
| Стан товару | Новий |
- Цена: 7 402,21 ₴

