GTM KCH2070A-50L Компресор рес-50л 400/300л/хв 2,2кВт 10бар 220В 2 циліндри



GTM KCH2070A-50L - надійний і продуктивний компресор професійного класу з робочим тиском 10 бар. Завдяки високій продуктивності та швидкості накачування підходить для використання в майстернях, на будівельних майданчиках і СТО.
Основні переваги компресора GTM KCH2070A-50L:
Надійний двигун із мідною обмоткою потужністю 2,2 кВт
Активне примусове охолодження двигуна та великі ребра теплообмінника на поршнях
Два поршні зі збільшеним до 70 мм діаметром для більшої продуктивності
300 л/хв - максимальна продуктивність на виході компресора
Сталевий ресивер на 50 л
10 бар - робочий тиск
Надійна автоматика
Два виходи зі швидкознімним з'єднанням
Точний манометр на кожному виході
Регулятор робочого тиску
Клапан аварійного скидання тиску
Захист двигуна за стандартом IP54
Захисна сталева решітка для ременя
Мідний кабель живлення довжиною 1.5 м
Колеса і зручна рукоятка для транспортування
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
Компресор GTM KCH2070A-50L
Картонна коробка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Вес | 56 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество цилиндров | 2 |
| Номинальное давление | 10 Бар |
| Пользовательские характеристики | |
| Питание | Від мережі 220 В |
| Комплектация | Картонна упаковка |
| Привод | ремінний |
| Конструкция | Масляный |
| Тип двигателя | Электрический |
| Производительность | 300 л/хв |
| Розміри | 92х47х72 см |
| Объем ресивера | 50 |
| Країна торгової марки | Україна |
| Количество ступеней | 1 |
| Тип компресора | Поршневий |
| Стан товару | Новий |
- Цена: 23 212,14 ₴

