GTM KCJ3100-300L Компресор рес-300л 2200/1500л/хв 11кВт 10бар 380В 3 циліндри V-под.


GTM KCJ3100-300L - надійний і продуктивний компресор індустріального класу з робочим тиском 10 бар і живленням від електромережі з напругою 380 В. Завдяки високій продуктивності та швидкості накачування підходить для використання в майстернях, на будівельних майданчиках і СТО.
Основні переваги компресора GTM KCJ3100-300L:
Надійний 3-фазний двигун із мідною обмоткою потужністю 11 кВт
Активне примусове охолодження двигуна та великі ребра теплообмінника на поршнях
Три поршні зі збільшеним до 100 мм діаметром для більшої продуктивності
1500 л/хв - максимальна продуктивність на виході компресора
Сталевий ресивер на 300 л
10 бар - робочий тиск
Надійна автоматика
Два виходи зі швидкознімним з'єднанням
2 точних манометра
Регулятор робочого тиску
Вхідні повітряні фільтри
Клапан аварійного скидання тиску
Захист двигуна за стандартом IP54
Захисна сталева решітка для ременя
Мідний кабель живлення довжиною 1.5 м
Колеса і зручна рукоятка для транспортування
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
Компресор GTM KCJ3100-300L
Картонна коробка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Вес | 190 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Питание | Від мережі 380 В |
| Комплектация | Картонна упаковка |
| Привод | ремінний |
| Конструкция | Масляный |
| Тип двигателя | Электрический |
| Производительность | 1500 л/хв |
| Розміри | 125х46х92 см |
| Количество цилиндров | 3 |
| Объем ресивера | 300 |
| Країна торгової марки | Україна |
| Номинальное давление | 10 бар |
| Количество ступеней | 1 |
| Тип компресора | Поршневий |
| Стан товару | Новий |
- Цена: 101 694,77 ₴

