GTM Точило 200мм 350Вт NBG-200F 200*20*16 220В





GTM NBG-200F - електричний інструмент з двома абразивними кругами для заточування і шліфування виробів з матеріалів різної щільності. Може використовуватися для сухого заточування ножів, стамесок, а також інших інструментів. Верстат живиться від побутової електромережі 220 В і споживає всього 350 Вт.
Переваги точильного верстата GTM NBG-200F
Якісне обладнання побутового класу
Надійний асинхронний безщітковий двигун потужністю 350 Вт
Два встановлених абразивних круги діаметром 200 мм із зернистістю 60 і 36
Можливість легкої самостійної заміни круга
Захисні кожухи на кругах із алюмінію, литого під тиском
Прозорі відбивачі для захисту від іскор і стружки під час роботи
Компактний металевий корпус
Низький рівень шуму та вібрації завдяки якісним підшипникам
Пилозахищений аварійний вимикач на передній частині корпусу
Гумові ніжки для гасіння вібрації
Отвори на корпусі для фіксації верстата за допомогою болтів
Комплектація
Точильний верстат GTM NBG-200F - 1 шт.
Абразивний круг зернистістю 60 - 1шт
Абразивний круг зернистістю 36 - 1шт
Захисний кожух - 2шт
Захисне скло для відбиття іскор - 2 шт
Інструкція з експлуатації
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Питание | Від мережі 220 В |
| Тип | Точильний |
| Вес | 9.5 кг |
| Материал | Металл |
| Комплектация | Абразивний круг - 2 шт,захисний кожух,Картонна упаковка,скло для захисту очей від іскор |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Габарити | 372x285x265 мм |
| Мощность двигателя | 350 Вт |
| Толщина диска | 20 мм |
| Уровень шума | 74 дБ |
| Макс. діаметр диска | 200 мм |
| Количество оборотов | 2950 об/хв |
| Посадковий отвір | 16 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Розмір зерна | 36,60 |
| Країна-виробник | Китай |
| Стан товару | Новий |
- Цена: 2 598 ₴

