GTM Точило 150мм 250Вт NBG-150F 150*20*12,7 220В





GTM NBG-150F - електричний інструмент з двома абразивними кругами для заточування і шліфування виробів з матеріалів різної щільності. Може використовуватися для сухого заточування ножів, стамесок, а також інших інструментів. Верстат живиться від побутової електромережі 220 В і споживає всього 250 Вт.
Переваги точильного верстата GTM NBG-150F
Якісне обладнання побутового класу
Надійний асинхронний безщітковий двигун потужністю 250 Вт
Два встановлених абразивних круги діаметром 150 мм із зернистістю 60 і 36
Можливість легкої самостійної заміни круга
Захисні кожухи на кругах із алюмінію, литого під тиском
Прозорі відбивачі для захисту від іскор і стружки під час роботи
Компактний металевий корпус
Низький рівень шуму та вібрації завдяки якісним підшипникам
Пилозахищений аварійний вимикач на передній частині корпусу
Гумові ніжки для гасіння вібрації
Отвори на корпусі для фіксації верстата за допомогою болтів
Комплектація
Точильний верстат GTM NBG-150F - 1 шт.
Абразивний круг зернистістю 60 - 1шт
Абразивний круг зернистістю 36 - 1шт
Захисний кожух - 2шт
Захисне скло для відбиття іскор - 2 шт
Інструкція з експлуатації
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6.5 кг |
| Габарити | 335x205x255 мм |
| Питание | Від мережі 220 В |
| Комплектация | Абразивний круг - 2 шт,захисний кожух,Картонна упаковка,скло для захисту очей від іскор |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Количество оборотов | 2950 об/хв |
| Макс. діаметр диска | 150 мм |
| Материал | Металл |
| Посадковий отвір | 12.7 мм |
| Мощность двигателя | 250 Вт |
| Розмір зерна | 36,60 |
| Уровень шума | 74 дБ |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Точильний |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Толщина диска | 20 мм |
- Цена: 1 998 ₴

