GTM Точило 200мм 900Вт 220В MD3220HD 200*32*32





GTM MD3220HD - електричний інструмент з двома абразивними кругами для заточування і шліфування виробів з матеріалів різної щільності. Може використовуватися для сухого заточування ножів, стамесок, а також інших інструментів. Верстат живиться від побутової електромережі 220 В і споживає всього 900 Вт.
Переваги точильного верстата GTM MD3220HD
Якісне обладнання професійного класу
Надійний асинхронний безщітковий двигун потужністю 900 Вт
Два встановлених абразивних круги діаметром 200 мм із зернистістю 60 і 36
Можливість легкої самостійної заміни круга
Захисні кожухи на кругах із алюмінію, литого під тиском
Прозорі відбивачі для захисту від іскор і стружки під час роботи
Збільшувальне скло для роботи з дрібними деталями
Міцний металевий корпус
Низький рівень шуму та вібрації завдяки якісним підшипникам
Пилозахищений аварійний вимикач на передній частині корпусу
Отвори на корпусі для фіксації верстата за допомогою болтів
Комплектація
Точильний верстат GTM MD3220HD - 1 шт.
Абразивний круг зернистістю 60 - 1шт
Абразивний круг зернистістю 36 - 1шт
Захисний кожух - 2шт
Захисне скло для відбиття іскор - 2 шт
Інструкція з експлуатації
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 28 кг |
| Габарити | 526x310x320 мм |
| Питание | Від мережі 220 В |
| Комплектация | Абразивний круг - 2 шт,захисний кожух,Картонна упаковка,скло для захисту очей від іскор |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Количество оборотов | 2950 об/хв |
| Макс. діаметр диска | 200 мм |
| Материал | Металл |
| Посадковий отвір | 32 мм |
| Мощность двигателя | 900 Вт |
| Розмір зерна | 36,60 |
| Уровень шума | 79 дБ |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Точильний |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Толщина диска | 32 мм |
- Цена: 8 603,89 ₴

