GTM Точило 200мм 400Вт 230В з підсвіткою MD3220AL-1 200*20*16





GTM MD3220AL-1 - електричний інструмент з двома абразивними кругами для заточування і шліфування виробів з матеріалів різної щільності. Може використовуватися для сухого заточування ножів, стамесок, а також інших інструментів. Верстат живиться від побутової електромережі 220 В і споживає всього 400 Вт. Особливістю цієї моделі є наявність LED-лампи на гнучкому штативі для підсвічування робочої зони.
Переваги точильного верстата GTM MD3220AL-1
Якісне обладнання побутового класу
Надійний асинхронний безщітковий двигун потужністю 400 Вт
Два встановлених абразивних круги діаметром 200 мм із зернистістю 60 і 36
Можливість легкої самостійної заміни круга
Захисні кожухи на колах із литого під тиском алюмінію
Прозорі відбивачі для захисту від іскор і стружки під час роботи
LED-лампа для підсвічування робочої області
Висувне відділення для дрібного інструменту
Компактний металевий корпус
Низький рівень шуму та вібрації завдяки якісним підшипникам
Пилозахищений аварійний вимикач на передній частині корпусу
Отвори на корпусі для фіксації верстата за допомогою болтів
Комплектація
Точильний верстат GTM MD3220AL-1 - 1 шт.
Абразивний круг зернистістю 60 - 1шт
Абразивний круг зернистістю 36 - 1шт
Захисний кожух - 2шт
Захисне скло для відбиття іскор - 2 шт
Інструкція з експлуатації
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 11 кг |
| Габарити | 428x254x295 мм |
| Питание | Від мережі 220 В |
| Комплектация | Абразивний круг - 2 шт,захисний кожух,Картонна упаковка,скло для захисту очей від іскор |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Количество оборотов | 2950 об/хв |
| Макс. діаметр диска | 200 мм |
| Материал | Металл |
| Посадковий отвір | 16 мм |
| Мощность двигателя | 400 Вт |
| Розмір зерна | 36,60 |
| Уровень шума | 77 дБ |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Точильний |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Толщина диска | 20 мм |
- Цена: 3 856,95 ₴

