GTM Дриль уд. DI 16/1050ER(M) 1050Вт, 0-1100/0-3000об/хв, патрон 13мм, 16/20/40мм



Основні переваги GTM DI-16/1050ER (M):
Професійна серія інструментів
3 роки - повна гарантія на весь механізм
1050 Вт - максимальна потужність
Суцільнометалевий ключовий патрон на 13 мм
2 робочих швидкості свердління
Електронне регулювання обертів
0-1100 / 0-3000 об/хв - кількість обертів на холостому ходу
Ударний режим роботи, кількість ударів 44800 ударів/хв
Режим реверсу
Блокування кнопки включення
40 мм - діаметр свердління в дереві
16 мм - діаметр свердління в металі
20 мм - діаметр свердління в бетоні
2 клас захисту від ураження електричним струмом
Система захисту підшипників від пилу
Двоступеневий редуктор підвищеної міцності
Двигун з броньованою мідною обмоткою
Прогумована рукоятка
3,2 кг - вага дриля без додаткового оснащення
Комплектація:
Дриль GTM DI-16/1050ER (M)
Ключовий патрон 13 мм
Ключ для патрона
Додаткова рукоятка
Регулятор глибини свердління
Інструкція з експлуатації
Картонна упаковка
Опис ударного дриля GTM DI-16/1050ER(M)
GTM DI-16/1050ER(M) - компактний дриль підвищеної потужності, який призначається для професійного використання. У інструмент вбудований якісний двигун на 1050 Вт із захистом від пилу, який живиться від побутової мережі з напругою 220 В. Дриль обладнано двошвидкісним редуктором зі сталевими загартованими шестернями, що значно збільшує термін служби інструменту. При роботі швидкість налаштовується за допомогою спеціального регулятора і досягає 3000 об/хв. У режимі свердління з ударом дриль здатен робити отвори в цеглі і м'якому бетоні діаметром до 20 мм.
Ударний дриль GTM DI-16 / 1050ER (M) комплектується ключовим патроном для свердел, обмежувачем глибини свердління і додатковою рукояткою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Тип патрона | Ключевой |
| Дополнительные функции | |
| Ударный режим | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| LED-підсвітка | Немає |
| Вес | 3.2 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління у бетоні | 20 мм |
| Діаметр свердління у дереві | 40 мм |
| Діаметр свердління у металі | 16 мм |
| Питание | Від мережі 220 В |
| Класс | Профессиональный |
| Комплектация | додаткова рукоятка,ключ,ключовий патрон,обмежувач глибини |
| Контроль обертів | Да |
| Країна торгової марки | Україна |
| Количество оборотов | 1100 об/хв,3000 об/хв |
| Количество скоростей | 2 |
| Наявність реверсу | Да |
| Особенности | блокування кнопки ввімкнення,реверс,регулювання обертів |
| Мощность | 1050 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Дриль ударний |
| Тип двигателя | Щітковий |
- Цена: 3 100,79 ₴

