GTM Перфоратор М RH40/1500EV 1500Вт, 10Дж, 40мм, 0-590 об/хв, бочковий




GTM RH40/1500EV - мережевий перфоратор професійного класу з патроном SDS-Max. Має вбудований електродвигун потужністю 1500 Вт. Перфоратор належить до сімейства професійного електроінструменту GTM, орієнтованого на виконання значного обсягу монтажних, демонтажних або будівельних робіт. Основним робочим режимом інструмента є свердління з ударом із силою 10 Дж, за якого він здатен швидко створювати отвори діаметром до 40 мм у міцних марках бетону, штучному/натуральному камені, цеглі та інших твердих мінеральних матеріалах.
Основні переваги GTM RH40/1500EV:
Професійна серія інструменту
1500 Вт - споживана потужність
10 Дж - висока потужність удару
0-590 об/хв - регулювання кількості обертів
Патрон SDS-Max
40 мм - максимальний діаметр свердління бетону буром
70 мм - максимальний діаметр свердління бетону коронкою
3 режими роботи - поворот піки/ свердління з ударом / довбання
Посилений редуктор і ударний механізм зі збільшеним ресурсом
Комплектація:
Перфоратор GTM RH40/1500EV - 1 шт.
Рукоятка бічна - 1 шт.
Ключ спеціальний - 1 шт.
Мастило для бурів - 1 шт.
Піка - 1 шт.
Бур - 1 шт.
Інструкція - 1 екз.
Кейс пластиковий - 1 шт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Тип патрона | SDS-max |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 7.3 кг |
| Габарити | 530x160x360 мм |
| Діаметр свердління коронкою | 70 мм |
| Діаметр свердління у бетоні | 40 мм |
| Энеpгия удаpа | 10 Дж |
| Питание | Від мережі 220 В |
| Комплектация | Бічна рукоятка,Кейс,набір аксесуарів |
| Контроль обертів | Да |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Количество оборотов | 590 об/хв |
| Количество ударов | 4000 уд/хв |
| Наявність реверсу | Немає |
| Режим работы | Довбання,Поворот піки,Ударний |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Тип двигателя | Щітковий |
| Швидка заміна патрона | Немає |
- Цена: 6 170,16 ₴

