GTM Перфоратор + RH32/1000EV 1050Вт, 0-820об/хв, 5Дж, 32мм бочковий



Основні переваги GTM RH32/1000EV:
36 місяців - повна гарантія на весь механізм
1050 Вт - споживана потужність
5 Дж - висока потужність удару
250-820 об/хв - регулювання кількості оборотів
Патрон SDS-plus - найпопулярніший тип кріплення для бурів
32 мм -максимальний діаметр свердління бетону
4 режими роботи - свердління / свердління з ударом / довбання / поворот піки
Запобіжна муфта
Якісна антивібраційна система
Комплектація:
Перфоратор мережевий GTM RH32/1000EV
Додаткова рукоятка
Обмежувач глибини
Інструкція
Кейс
Опис перфоратора GTM RH32/1000EV
Перфоратор GTM RH32/1000EV використовує потужний та компактний колекторний електродвигун на 1050 Вт, який демонструє відмінну енергоефективність та високу стійкість до перевантажень. Перфоратор має порівняно невеликі габаритні розміри та відноситься до сімейства напівпрофесійного електроінструменту GTM, орієнтованого на виконання значного обсягу монтажних, демонтажних чи будівельних робіт. Основним робочим режимом інструменту є свердління з ударом із силою 5 Дж, при якому він здатний швидко створювати отвори діаметром до 32 мм у міцних марках бетону, штучному/натуральному камені, цеглі та інших твердих мінеральних матеріалах.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6.95 кг |
| Габарити | 440x360x135 мм |
| Діаметр свердління у бетоні | 32 мм |
| Энеpгия удаpа | 5 Дж |
| Питание | Від мережі 220 В |
| Комплектация | Кейс |
| Контроль обертів | Да |
| Країна торгової марки | Україна |
| Количество оборотов | 820 об/хв |
| Количество ударов | 3850 уд/хв |
| Наявність реверсу | Немає |
| Режим работы | Довбання,Ударний |
| Потребляемая мощность | 1050 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Тип двигателя | Щітковий |
| Швидка заміна патрона | Немає |
- Цена: 4 284 ₴

