GTM Електромолоток DH20/1500VS 1500Вт, SDS-Max, 20Дж, 900-2000 уд/хв




GTM DH20/1500VS - відбійний молоток професійного класу, призначений для руйнування бетону, асфальтного покриття, цегляних та кам'яних стін та прокладання каналів чи пазів у них. Має вбудований електродвигун потужністю 1500 Вт, що дозволяє отримати силу удару 20 Дж. Завдяки наявній антивібраційній системі, віддача при роботі значно зменшується і дає змогу працювати довше без втоми.
Основні переваги GTM DH20/1500VS:
Інструмент професійного класу
Максимальна сила удару 20 Дж
Патрон SDD-Max
Вбудована система регулювання ударів від 900 до 2000 уд/хв
Антивібраційна система
Комплектація:
Електромолоток DH20/1500VS - 1 шт.
Рукоятка допоміжна - 1 шт.
Зубило SDS-Max - 1 шт.
Ключ спеціальний - 1 шт.
Мастило спеціальне - 1 шт.
Інструкція - 1 екз.
Кейс пластиковий - 1 шт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 11.0 кг |
| Діаметр патрона | 18 мм |
| Энеpгия удаpа | 20 Дж |
| Питание | Від мережі 220 В |
| Класс | Профессиональный |
| Комплектация | набір аксесуарів,пластиковий кофр |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Количество ударов | 2000 уд/хв |
| Плавний запуск | Немає |
| Мощность | 1500 Вт |
| Регулювання ударів | Да |
| Уровень шума | 92 дБ |
| Стан товару | Новий |
| Тип патрона | SDS-max |
- Цена: 8 999 ₴

