GTM Кутова шліфмашина 125мм AG125/850, 850 Вт, 11000об/хв



Основні переваги GTM AG125/850:
Професійна серія інструментів
3 роки - розширена гарантія
125 мм - максимальний діаметр диска
850 Вт - максимальна вихідна потужність
11000 об / хв - частота обертів на холостому ходу
Посилений редуктор в магнієвому корпусі
Товщина корпусу 55 мм
Комплектація:
Кутова шліфувальна машина GTM AG125/850
Захисний кожух
Додаткова рукоятка
Затискна гайка
Фланець
Ключ
Картонна коробка.
Опис кутової шліфувальної машини GTM AG125/850
GTM AG125/850 - компактна болгарка підвищеної потужності, яка призначається для професійного використання. У інструмент вбудований якісний двигун на 850 Вт із захистом від пилу, який живиться від побутової мережі з напругою 220 В. КШМ обладнана редуктором зі сталевими загартованими шестернями в легкому магнієвому корпусі, що значно збільшує термін служби інструменту. Максимальний діаметр відрізних кругів при роботі складає 125 мм. Завдяки товщині корпусу в 55 мм, даною болгаркою зручно працювати однією рукою
Болгарка GTM AG-125/850 комплектується захисним кожухом і 2-позиційної рукояткою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Безключова заміна диску | Немає |
| Вес | 1.7 кг |
| Питание | Від мережі 220 В |
| Комплектация | Картонна упаковка |
| Країна торгової марки | Україна |
| Количество оборотов | 11000 об/хв |
| Макс. діаметр диска | 125 мм |
| Особенности | захист від пилу |
| Уровень шума | 90 дБ |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Потребляемая мощность | 850 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Тип двигателя | Щітковий |
- Цена: 1 390 ₴

