GTM Кутова шліфмашина ак. 125мм AGC18/125BL, 18В, 3000-8500об/хв +акум.4Аг-2шт, зарядний пристрій




GTM AGC18/125BL - безщіткова кутова шліфувальна машина (болгарка) професійного класу з живленням від Li-Ion акумуляторів напругою 18 В. Інструмент призначений для роботи з відрізними та зачистними кругами, чашками та щітками діаметром до 125 мм. Болгарка обладнана 6-ступінчастим перемикачем обертів, що дозволяє регулювати швидкість обертання круга від 3000 до 8500 об/хв.
Основні переваги GTM AGC18/125BL:
Інструмент професійного класу
Безщітковий двигун
125 мм - максимальний діаметр круга
6-ступеневе регулювання обертів
3000-8500 об/хв - максимальні оберти круга
Підтримання обертів під навантаженням
Захист від перевантаження
Поліпшена система охолодження двигуна
Поліпшена конструкція редуктора
Прогумована рукоятка
Комплектація:
Акумуляторна кутова шліфувальна машина GTM AGC18/125BL
Акумулятор Li-Ion 18 В 4 А*год - 2 шт
Зарядний пристрій 18 В 4 А
Захисний кожух
Додаткова рукоятка
Ключ
Інструкція з експлуатації
Пластиковий кейс
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація зарядки | є |
| Безключова заміна диску | Немає |
| Вес | 2.85 кг |
| Питание | Від акумулятора |
| Комплектация | Зарядний пристрій,Кейс,2 акумулятори 4 А*год |
| Країна торгової марки | Україна |
| Количество аккумуляторов | 2 шт |
| Количество оборотов | 8500 об/хв |
| Макс. діаметр диска | 125 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Особенности | регулювання обертів |
| Уровень шума | 82 дБ |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Стан товару | Новий |
| Тип двигателя | Безщітковий |
- Цена: 8 141,32 ₴

