GTM Кутова шліфмашина 125мм AG125/900VS 900Вт, 4000-11000об/хв, М14



GTM AG125/900VS - компактна болгарка підвищеної потужності для професійного використання. В інструмент вбудований якісний двигун на 900 Вт із захистом від пилу, який живиться від побутової мережі з напругою 220 В. КШМ обладнана редуктором зі сталевими загартованими шестернями в легкому магнієвому корпусі. Є вбудоване регулювання обертів і система плавного запуску.
Основні переваги GTM AG125/900VS:
Професійна серія інструментів
125 мм - максимальний діаметр диска
900 Вт - максимальна вихідна потужність
6-позиційне регулювання обертів
4000-11000 об/хв - частота обертів на холостому ходу
Система плавного запуску
Високопродуктивний двигун із броньованими мідними обмотками ротора і статора
Посилений редуктор, що має збільшений ресурс роботи
Захист двигуна і вимикача від пилу
Кулькові підшипники захищені від пилу лабіринтовим ущільненням
Захист від повторного ввімкнення
Комплектація:
Кутова шліфувальна машина GTM AG125/900VS
Захисний кожух
Додаткова рукоятка
Ключ
Інструкція
Картонна коробка.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Безключова заміна диску | Немає |
| Вес | 2.1 кг |
| Питание | Від мережі 220 В |
| Комплектация | додаткова рукоятка,захисний кожух,Картонна упаковка,ключ |
| Країна торгової марки | Україна |
| Количество оборотов | 11000 об/хв |
| Макс. діаметр диска | 125 мм |
| Особенности | захист від пилу,плавний пуск,регулювання обертів |
| Уровень шума | 90 дБ |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Потребляемая мощность | 900 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Тип двигателя | Щітковий |
- Цена: 1 953,13 ₴

