GTM Кутова шліфмашина 125мм AG125/1400VS 1400Вт, 2000-9000об/хв, М14, пл.пуск



GTM AG125/1400VS - компактна болгарка підвищеної потужності для професійного використання. В інструмент вбудований якісний двигун на 1400 Вт із захистом від пилу, який живиться від побутової мережі з напругою 220 В. КШМ обладнана редуктором зі сталевими загартованими шестернями в легкому магнієвому корпусі. Є вбудоване регулювання обертів і система плавного запуску.
Основні переваги GTM AG125/1400VS:
Серія інструментів GTM HD: удвічі більший ресурс, ніж у стандартному інструменті
125 мм - максимальний діаметр диска
1400 Вт - максимальна вихідна потужність
6-позиційне регулювання обертів
2000-9000 об/хв - частота обертів на холостому ходу
Система підтримання обертів при збільшенні навантаження
Система плавного запуску
Високопродуктивний двигун із броньованими мідними обмотками ротора і статора
Посилений редуктор, що має збільшений ресурс роботи
Захист двигуна і вимикача від пилу
Кулькові підшипники захищені від пилу лабіринтовим ущільненням
Захист від повторного ввімкнення
Комплектація:
Кутова шліфувальна машина GTM AG125/1400VS
Захисний кожух
Додаткова рукоятка
Ключ
Інструкція
Картонна коробка.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Потребляемая мощность | 1400 Вт |
| Вес | 2.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Питание | Від мережі 220 В |
| Комплектация | додаткова рукоятка,захисний кожух,Картонна упаковка,ключ |
| Особенности | захист від пилу,плавний пуск,регулювання обертів |
| Уровень шума | 90 дБ |
| Макс. діаметр диска | 125 мм |
| Количество оборотов | 9000 об/хв |
| Країна торгової марки | Україна |
| Стан товару | Новий |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Безключова заміна диску | Немає |
- Цена: 2 930 ₴

