GTM Кутова шліфмашина 180мм AG180/1800M 1800Вт, 9500об/хв, М14



GTM AG180/1800M - компактна болгарка підвищеної потужності, що призначається для професійного використання. В інструмент вбудований якісний двигун на 1800 Вт із захистом від пилу, який живиться від побутової мережі з напругою 220 В. УШМ обладнана редуктором зі сталевими загартованими шестернями у легкому магнієвому корпусі, що значно збільшує термін служби інструменту. Максимальний діаметр відрізних кіл під час роботи становить 180 мм.
Основні переваги GTM AG180/1800M:
Професійна серія інструментів
180 мм - максимальний діаметр диска
1800 Вт - максимальна вихідна потужність
9500 об/хв - частота обертів на холостому ході
Двигун з мідною обмоткою
Посилений редуктор у магнієвому корпусі
Захист від пилу
Комплектація:
Кутова шліфувальна машина AG180/1800M
Захисний кожух
Додаткова рукоятка
Затискна гайка
Фланець
Ключ
Картонна коробка.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Безключова заміна диску | Немає |
| Вес | 5.1 кг |
| Питание | Від мережі 220 В |
| Комплектация | Картонна упаковка |
| Країна торгової марки | Україна |
| Количество оборотов | 9500 об/хв |
| Макс. діаметр диска | 180 мм |
| Особенности | захист від пилу |
| Уровень шума | 101 дБ |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Потребляемая мощность | 1800 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Тип двигателя | Щітковий |
- Цена: 3 567,33 ₴

