GTM Пила шабельна RS210/1000E 1000Вт,1000-2800х/хв, дерево/кол.мет/сталь - 210/28/10мм



Основні переваги GTM RS210/1000E:
3 роки - розширена гарантія
1000 Вт - максимальна потужність
1000-2800 хід/хв - максимальна частота ходу полотна
28 мм - максимальний хід полотна
210 мм - величина пропилу дерева
28 мм - величина пропилу кольорового металу
10 мм - величина пропилу чорного металу
Заміна полотна без інструментів
Регулювання оборотів
Підсвічування робочої області
Регульована опора
Комплектація:
Пила шабельна GTM RS210/1000E
Полотно по дереву
Полотно по сталі
Комплект щіток
Інструкція
Картонна упаковка
Опис шабельної пили GTM RS210/1000E
Вбудований потужний двигун на 1000 Вт дає змогу працювати у постійному режимі з великими навантаженнями. Редуктор має захист від впливу пилу, бруду та тирси. Завдяки зручній формі корпусу та малій вазі, пилка дозволяє працювати без ускладнень у будь-якому положенні. Шабельна пилка GTM RS210/1000E поставляється в картонній упаковці з двома полотнами по дереву та сталі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Дополнительные функции | |
| Маятниковый ход | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4 кг |
| Величина ходу | 28 мм |
| Габарити | 490x95x210 мм |
| Глибина пропила у дереві | 210 мм |
| Питание | Від мережі 220 В |
| Комплектация | Картонна упаковка,щітки,2 полотна |
| Контроль обертів | Да |
| Країна торгової марки | Україна |
| Макс.частота ходу | 2800 ход/хв |
| Особенности | Подсветка |
| Плавний запуск | Немає |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Стан товару | Новий |
- Цена: 4 174,55 ₴

