GTM Лобзик акум. JS18/65 18В, 0-2500ход/хв, Quick Fix, дерево/кол.мет/сталь-65/10/6мм, КАРКАС (без АКБ і ЗП)



GTM JS18/65 - потужний інструмент для розпилу різних матеріалів: від дерева і листів фанери до кольорових металів або сталі. Лобзик живиться від стандартних акумуляторів GTM 18V. Швидкість ходу пилочки регулюється простим натисканням на курок під час роботи. Додатково в інструмент вбудована система маятникового ходу для полегшення розпилу.
Зверніть увагу: лобзик постачається без акумулятора та зарядного пристрою!
Основні переваги GTM JS18/65:
Живлення від універсальних акумуляторів GTM 18V
Вбудований потужний двигун
Швидка зміна пилочки
20 мм - величина ходу пилочки
65 мм - максимальна товщина різу дерева
10 мм - максимальна товщина різу кольорових металів
6 мм - максимальна товщина різу сталі
Регулювання швидкості ходу простим натисканням курка
0-2500 хід/хв - частота ходу пиляльного полотна
4-рівнева система маятникового ходу
Суцільнолита підошва із алюмінію
Регулювання кута нахилу підошви -45 град. /+45 град.
Система здування тирси
Можливість підключення пилососа
LED-підсвічування робочої зони
Прогумована рукоятка для кращого захоплення
Комплектація:
Акумуляторний лобзик GTM JS18/65
Направляюча - 1 шт.
Адаптер для пиловідведення - 1 шт.
Шестигранний ключ - 1 шт.
Інструкція - 1 шт
Картонна упаковка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Дополнительные функции | |
| Маятниковый ход | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| LED-підсвітка | Да |
| Вес | 1.64 кг |
| Габарити | 280х230х90 мм |
| Глибина пропила у дереві | 65 мм |
| Глибина пропила у кольоровому металі | 10 мм |
| Глибина пропила у сталі | 6 мм |
| Питание | Від акумулятора |
| Комплектация | інструкція з експлуатації,адаптер для відведення тирси,Картонна упаковка,напрямна,шестигранний ключ |
| Контроль обертів | Да |
| Країна торгової марки | Україна |
| Макс. кут нахилу | 45 |
| Макс.частота ходу | 2500 ход/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Особенности | система виводу пилу,швидка заміна пилочки |
| Плавний запуск | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Тип двигателя | Щітковий |
| Хід полотна | 20 мм |
- Цена: 2 265,67 ₴

