GTM Пила шабельна RS210/1200E 1200Вт,1000-2800х/хв, дерево/кол.мет./сталь-210/28/10мм


GTM RS210/1200E - потужний інструмент для розпилу широкого спектра матеріалів: від дерева і листів фанери до кольорових металів або сталі. Шабельна пила живиться від електричної мережі 220 В. Є 3-режимний маятниковий хід. Швидкість ходу пилочки регулюється простим натисканням на курок під час роботи. Додатково в інструмент вбудована система швидкої заміни пильних полотен без ключа.
Основні переваги GTM RS210/1200E:
1200 Вт - максимальна потужність
1000-2800 хід/хв - максимальна частота ходу полотна
30 мм - максимальний хід полотна
3-режимний маятниковий хід
210 мм - величина пропилу дерева
28 мм - величина пропилу кольорового металу
10 мм - величина пропилу чорного металу
Заміна полотна без інструментів
Регулювання оборотів
Підсвічування робочої області
Регульована опора
Комплектація:
Пила шабельна GTM RS210/1200E
Полотно по дереву
Полотно по сталі
Комплект щіток
Інструкція
Картонна упаковка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Дополнительные функции | |
| Маятниковый ход | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Потребляемая мощность | 1200 Вт |
| Питание | Від мережі 220 В |
| Вес | 4 кг |
| Комплектация | Картонна упаковка,щітки,2 полотна |
| Особенности | Подсветка |
| Габарити | 490x95x210 мм |
| Плавний запуск | Немає |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Стан товару | Новий |
| Контроль обертів | Да |
| Макс.частота ходу | 2800 ход/хв |
| Глибина пропила у дереві | 210 мм |
| Величина ходу | 30 мм |
- Цена: 4 174,55 ₴

