GTM Термоповітродувка HG2000EM, 2000Вт, 80-600С, 300/500л/хв, LCD-дисплей




GTM HG2000EM - технічний (будівельний) фен напівпрофесійного класу з живленням від побутової електромережі 220 В. Застосовується для видалення фарби, зварювання пластмаси, нагрівання термозбіжних трубок, паяння та лудіння, розм'якшення клейових з'єднань, а також розморожування труб. Під час роботи термофен HG2000EM споживає до 2000 Вт. Дана модель має 2 вбудовані режими роботи та LCD-дисплей з плавним регулюванням температури в діапазоні від 50°C до 600°C для точного контролю. Також є можливість стаціонарного вертикального використання.
Основні переваги GTM HG2000EM:
2000 Вт - максимальна споживана потужність під час роботи
LCD-дисплей
Плавне регулювання температури від 50°C до 600°C
Основа нагрівального елемента з матеріалу з низькою теплоємністю
2 вбудовані режими роботи
1 режим: температура 50°C - 600°C, продуктивність 300 л/хв
2 режим: температура 50°C - 600°C, продуктивність 500 л/хв
Стаціонарний режим роботи
II клас захисту від ураження електричним струмом
Довжина кабелю живлення 2 м
Комплектація:
Технічний фен GTM HG2000EM
Цикля
Рукоятка
Насадка – 4 шт
Інструкція
Кейс
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.7 кг |
| Питание | Від мережі 220 В |
| Зміна температури | Да |
| Комплектация | Кейс,набір насадок |
| Країна торгової марки | Україна |
| Количество скоростей | 2 |
| Макс. температура | 600 C |
| Мін. температура | 50 C |
| Наличие дисплея | є |
| Особенности | стаціонарний режим роботи |
| Производительность | 500 л/хв |
| Регулятор потужності | Немає |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Стан товару | Новий |
- Цена: 1 907,72 ₴

