GTM Пістолет для герметика акум. GGC18/150, 18В, 150кгс, 3-10мм/с, 310мл, КАРКАС (без АКБ і ЗП)



Описание
Характеристики
Информация для заказа
GTM GGC18/150 - компактний і легкий пістолет для герметика, який працює від акумуляторів GTM 18 В. Призначений для використання з герметиком у картриджах (тубусах) об'ємом 310 мл.
Зверніть увагу: пістолет поставляється без акумулятора і зарядного пристрою!
Переваги GTM GGC18/150:
Працює від Li-Ion акумуляторів GTM 18V
Використовує стандартні тубуси з герметиком об'ємом 310 мл
Призначений для герметиків різних типів: силіконових, акрилових і тд.
Просте і зручне регулювання швидкості подачі герметика від 3 до 10 мм/с
Зубчаста рейка і кронштейн для тубусів з металу
Оброблювані матеріали:
Герметик в картриджах
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Питание | Від акумулятора |
| Вес | 1.0 кг |
| Назначение | для герметика |
| Материал | Металл/пластик |
| Комплектация | інструкція з експлуатації |
| Совместимость | Картридж |
| Конструкция | напівзакритий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Скорость подачи | 3-10 мм/с |
| Країна-виробник | Китай |
| Стан товару | Новий |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Робоче зусилля | 1470 Н |
| Регулятор витрати | Да |
| Об`єм туби | 310 мл |
- Цена: 1 946,10 ₴

